Informace pro členy

Vážení rodiče a příznivci Radovánky,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že od ledna 2019 jsme nuceni navýšit účastnické poplatky víkendových pobytových akcí na 500,- Kč. Stávající cena 400,- Kč se několik let neměnila a nereflektuje navýšení cen služeb, potravin apod. Věříme, že tento náš krok, za účelem udržení kvality našich akcí, pochopíte.

Zároveň si Vám dovolujeme nabídnout členství v naší Pionýrské skupině Radovánka. Výhodou členství je přednostní přihlašování u kapacitně omezených akcí a sleva 50,- Kč na víkendové akce, 100,- Kč na jarni prázdniny a 200,- Kč na letní tábor.

Pro přihlášení stačí doručit vyplněnou přihlášku např. při odjezdu na jakoukoliv víkendovou akci. S vyplněnou přihláškou je zároveň zapotřebí uhradit členský příspěvek ve výši 400,- Kč na osobu a rok. Příspěvek prosím hraďte převodem na účet č. 158142658/0300. Do poznámky uveďte „ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY JMÉNO PŘÍJMENÍ“. Přihlášky jsou ke stažení pod tímto článkem a zároveň je obdrží Vaše děti na nejbližší víkendové akci.

Doplňujeme zároveň, že zdravotní pojišťovny realizují různé programy, ze kterých je možné žádat o proplacení těchto členských příspěvků. Na tuto skutečnost se prosím informujte u své zdravotní pojišťovny.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Bližší informace poskytne p. Jan Hošek – tel.606 090 737 nebo email psradovanka@gmail.com.

Váš team Radovánky

KE STAŽENÍ: Přihláška člena Radovánka