Letní tábor 2020

Letní tábor s Radovánkou je opět tady a to ve dnech 15.-29.8.2020 v Čimelicích!

KAPACITA NAPLNĚNA – PŘIHLÁŠKY JIŽ NEPŘIJÍMÁME.

KDE TÁBOR PROBÍHÁ? Městečko Čimelice se rozkládá podél strakonické silnice spojující Prahu s jihočeskými městy Pískem a Strakonicemi. Obklopuje jej typicky jihočeská krajina s rybníky a protéká jím říčka Skalice s četnými meandry a břehovými porosty, na jejimž břehu se nachází i táborová základna Čimelice.

TÁBOROVÁ ZÁKLADNA
Na větším pozemku ohraničeném vzrostlou výsadbou stromů je umístěno 14 chat (7 postelí – 3x palanda a pohovka), velká jídelna pro 100 osob, plně vybavená kuchyň, sociální zařízení (5x dívčí a 5x chlapecké WC, sprchy, umyvadla – kovové žlaby), štábní budova (5 pokojů), 2x volejbalové a 1x fotbalové hřiště. V okolí řada turisticky zajímavýh místí – hrad Zvíkov, zámky Orlík n.Vltavou, Březnice a Blatná, keltské hradiště-oppidum, památník Lety, …

PROGRAM
Pro děti je připraven nepřetržitý program přizpůsobený věku a aktuálnímu počasí – sportovní hry, poznávání přírody, rukodělná a výtvarná činnost, táboráky, diskotéky, celotáborová hra, koupání, výlety do přírody a za památkami, nafukovací skákací hrad, aquazorbing… Po celý pobyt děti soutěží v celotáborové hře.

PERSONÁL
V návaznosti na soustavný vzdělávací systém organizace Pionýr s děti pracují výhradně proškolení vedoucí a instruktoři. Jsme organizace uznaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro práci s dětmi a mládeží. Samozřejmostí je nepřetržitá přítomnost zdravotníka.

CENA A STORNO PODMÍNKY
Cena tábora je 4 600,- Kč (pro členy PS Radovánka 4 400,- Kč – více info ZDE). Cena zahrnuje dopravu, stravování, ubytování, pojištění, program… Cena tábora je splatná nejpozději 31.6.2020. Storno poplatky:
– odhlášení do 1.7.2020 výše storno poplatku 1.000,- Kč
– odhlášení 2.7.-15.8.2020 výše storno poplatku 2.000,- Kč
V případě zrušení účasti ze zdravotních důvodů (s doložením lékařské zprávy) se navrací plná částka.

JAK PROBÍHÁ PŘIHLÁŠENÍ?
Je to jednoduché! Pod tímto článkem (pod galerií) naleznete on-line formulář. Jeho vyplnění Vám zabere max. deset minut. Po odeslání přihlášky je nutné do 30.6.2020 uhradit platbu za tábor. Platbu uhraďte na účet č.158142658/0300. V textu pro příjemce uvádějte příjmení a jméno účastníka. Platbu je možné uhradit i hotově – v tomto případě nás kontaktujte. Následně je nutné stáhnout si dokumenty k vyplnění (pod článkem). Tyto dokumenty odevzdáte při odjezdu na tábor (Bezinfekčnost účastníka, Posudek o zdravotní způsobilosti a Doplňující údaje). Přibližně měsíc před datem konání tábora od nás obdržáte na Vámi uvedený e-mail detailní informace.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Více informací poskytne p. Jan Hošek, tel.: 606 090 737 nebo e-mail: psradovanka@gmail.com

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:
– Bezinfekčnost účastníka ZDE
– Posudek o zdravotní způsobilosti ZDE
– Doplňující údaje účastníka ZDE
– Seznam věcí ZDE
– Prohlášení rodičů ZDE
– Zásady GDPR ZDE