Víkendovka září 2021!

STOP STAV – KAPACITA NAPLNĚNA. JIŽ NEPŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Poslední víkend v září? S námi!

Koupání, sportování, výtvarka, parta kamarádů…

TO JE VÍKEND S RADOVÁNKOU!

S novým školním rokem se nám rozjíždí také víkendové akce s Radovánkou! První zastávka proběhne ve dnech 24.-26. září 2021 ve Stráži pod Ralskem. Pojeď s námi! Čekají Tě aktivity uvnitř i na čerstvém vzduchu, pohybové i rukodělné a samozřejmě nebude chybět čachtání v bazénu…

Sraz v pátek 24.září v 15.55 hod. před informacemi na autobusovém nádraží Liberec.

Příjezd v neděli 26.září ve 13.24 hod. na autobusové nádraží Liberec.

S sebou: spacák, oblečení (na ven, do interiéru a na spaní), hygienické potřeby, ručník, kartičku pojištěnce, zápisník, tužku, přezuvky, plavky, roušku, nerozbitný hrnek, zápisník a tužku.

Cena 500,- Kč se platí na místě a zahrnuje ubytování, stravování, dopravu, program a pojištění. Doporučené kapesné 100,- Kč.

Přihlášení na akci pouze prostřednictvím formuláře pod článkem. V případě naplnění kapacity vyhlašujeme STOP STAV.

Covid a jak se prokázat?
Prodělaná nemoc – max.180 dní od prodělané nemoci (vytištěné potvrzení o prodělané nemoci vystavené lékařem). Očkování – min.14 dní po druhé dávce (vytištěný certifikát). PCR test – staří testu max. 7 dní (vytištěný certifikát). Antigenní test – stáří testu max. 3 dny (vytištěný certifikát). Samotest – provedení samotestu při odjezdu (nutno dorazit s předstihem). Dětem bude při odjezdu měřena teplota (zvýšená teplota je překážkou pro účast na akci).