Víkendovka říjen 2021

KAPACITA NAPLNĚNA.

Další skvělou zastávkou s Radovánkou v tomto školním roce je víkendová akce v České Lípě (Dubice) ve dnech 22.-24.října. Doporučujeme smíškovou náladu, protože vás čeká spousta fajnových her, supr výlet a samozřejmě nezapomenutelné zážitky. Těšíme se na vás.

Sraz: v pátek 22.října v 16:00 hodin na vlakovém nádraží Liberec hlavního vestibulu, kde se kupují jízdenky. Příjezd: v neděli 24.října 14:54 hodin na vlakové nádraží Liberec. S sebou: spacák, oblečení (na ven, dovnitř a na spaní), hygienické potřeby, ručník, kartičku pojištěnce, tužku, zápisník, roušku, nerozbitny hrnek.

Přihlášky na akci probíhají výhradně elektronickou formou – formulářem pod článkem. Po naplnění maximální kapacity budou přihášky uzavřeny.

Covid a jak se prokázat?
Prodělaná nemoc – max.180 dní od prodělané nemoci (vytištěné potvrzení o prodělané nemoci vystavené lékařem). Očkování – min.14 dní po druhé dávce (vytištěný certifikát). PCR test – staří testu max. 7 dní (vytištěný certifikát). Antigenní test – stáří testu max. 3 dny (vytištěný certifikát). Samotest – provedení samotestu při odjezdu (nutno dorazit s předstihem). Budete-li provádět samotest, mějte připraven náhradní test pro případ prvního falešného výsledku! Dětem bude při odjezdu měřena teplota (zvýšená teplota je překážkou pro účast na akci).