Letní tábor 2022

Radovánka Liberec vás zve na svůj letní tábor, který proběhne ve dnech 13.-27.8.2022 ve Vlastějovicích u Zruče nad Sázavou.

KAPACITA TÁBORA JE NAPLNĚNA! Již přijímáme pouze přihlášky pro pozici náhrádníků. Volná místa budou známa první týden v červenci.

Kde tábor probíhá
Obec Vlastějovice – Horka se nachází 150 km jižně od Liberce. Rozlehlá táborová základna se nachází v krásné přírodě mimo civilizaci. Tábořiště je z jedné strany lemováno řekou Sázavou a z druhé lesem.

Ubytování a zázemí
Táborová základna nabízí 25 chatiček, každá vždy pro čtyři osoby, budovu se sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou a zázemí zdravotníka. Součástí tábora je také dobře vybavená kuchyň a velká jídelna. Přímo v táboře je fotbalové a volejbalové hřiště, pingpongové stoly a samozřejmě ohniště.

Program
Pro děti je připraven nepřetržitý program přizpůsobený věku a aktuálnímu počasí – sportovní hry, poznávání přírody, rukodělná a výtvarná činnost, táboráky, diskotéky, promítání večerních pohádek, koupání, výlety na loďkách, výlety do přírody a za památkami, přenocování v přírodě… Po celý pobyt děti soutěží v celotáborové hře.

Stravování
Strava je zajištěna 5x denně po celou dobu tábora vč.nepřetržitého pitného režimu. Jednou za tábor si děti zároveň v rámci přežití v přírodě připravují vlastní chod na ohni.

Personál
S dětmi pracují výhradně proškolení vedoucí a instruktoři (kurzy akreditované MŠMT). Jsme organizace uznaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy pro práci s dětmi a mládeží. Samozřejmostí je nepřetržitá přítomnost zdravotníka.

Cena a storno podmínky
Cena tábora je 4 900,- Kč (cena zahrnuje dopravu, stravování, ubytování, pojištění, program). Cena tábora je splatná nejpozději 30.6.2022. Storno poplatky:
– odhlášení do 1.7.2022 výše storno poplatku 1.000,- Kč
– odhlášení po 1.7.2022 výše storno poplatku 2.000,- Kč
V případě zrušení účasti ze zdravotních důvodů (s doložením lékařské zprávy) se navrací plná částka. V případě zrušení tábora z důvodu Covid bude částka v plné výši navrácena.

Jak se přihlásit?
Jednoduše on-line. Pod tímto článkem (pod galerií) naleznete formulář, jehož vyplnění Vám zabere max. 10 minut. Po odeslání přihlášky je nutné do 30.6.2022 uhradit platbu za tábor. Platbu uhraďte na účet č. 2901935734/2010. V textu pro příjemce uvádějte příjmení a jméno účastníka. Přihláška je platná po odeslání přihlášky a uhrazení ceny tábora!

V prvním týdnu letních prázdnin obdržíte na Vámi uvedený e-mail dokumenty k vyplnění, které odevzdáte při odjezdu na tábor (Bezinfekčnost účastníka, Posudek o zdravotní způsobilosti a Doplňující údaje). Přibližně měsíc před datem konání tábora od nás obdržíte informace k odjezdu.

Kontakty
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit: tel.: 771 227 811 či e-mail: radovanka.atom@gmail.com